Категорії розділу
Виховна робота [151]
Меню сайту
Фільтр пошуку
Національна гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 68
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів


Пам`яті Бабиного Яру
22.09.2016, 20:33

Українська та світова спільнота у вересні відзначатиме річницю початку подій у Бабиному Ярі, що є символом трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі, жертвами яких стали мільйони людей. Бабин Яр став могилою десятків тисяч євреїв, а також українських патріотів, військовополонених, циган та інших громадян. Лише за два дні, 29 та 30 вересня 1941 року, було знищено більше 30 тисячі євреїв. Усього за роки нацистської окупації Києва (1941-1943 рр.), за різними джерелами, було знищено близько 100000 осіб. Ми приділяємо велику увагу вивченню історії Голокосту та інших геноцидів, формуванню в українському суспільстві атмосфери толерантності, міжнаціональної та міжрелігійної злагоди та порозуміння. Україна стала першою державою на пострадянському просторі, яка включила теми "Голокост" та "Бабин Яр" як обов’язкові для використання у навчально-виховному процесі. Трагедія Бабиного Яру є нагодою не тільки згадати жертв війни та Голокосту, але й вшанувати героїв опору нацизму, виховувати молодь на прикладах взаємоповаги між народами, духовного подвигу заради рятування життя людей.

Учні нашої школи запалили свічки  на честь загиблих.

Бабин Яр — одне з найвідоміших пам'ятних місць, пов'язаних із людською трагедією.Тут, починаючи з 29 вересня 1941 року і до жовтня 1943 року, гітлерівські окупаційні власті знищили понад 100 тисяч осіб. 

  До цієї трагічної дати учні 8 класу  організували і провели годину-спогад «У Бабинім Яру палають сотні свіч…». Під час заходу учні дізналися про історію та трагедію Бабиного Яру, зачитали уривки з літературних творів про злочини нацистів та спогади очевидців тих трагічних подій.Наприкінці заходу переглянули відеоматеріали про події в Бабиному Яру. Важко дивитись кадри тих страшних подій, але тільки той, хто пам’ятає минуле, зможе у певній мірі цінувати життя, мирне небо над головою і прикладе усі зусилля, щоб зберегти мир. 

Учні 8А класу напередодні написали диктант, під час якого пригадали страшні події, що розпочалсь ще у неділю 26 вересня 1941. А за два дні 29-30 вересня 1941р. фашисти розстріляли в Бабиному Яру 33 771 особу — майже усе єврейське населення Києва. На уроці спілкування школярі вже самі розповідали про жахіття війни, про те, що відбулося в ті вересневі дні 1941р. та в подальші два роки. Кращі декламатори прочитали хвилюючі рядки поезій про ті події Л. Озерова, Д. Кладницького, Ф. Мамут. У кінці заходу 8-класники вшанували хвилиною мовчання пам’ять про загиблих, пообіцяли, що дорослими будуть робити все задля збереження миру в країні.

 

 

Категорія: Виховна робота | Додав: Гал1№а
Переглядів: 368 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar